O FAFRETO

zakład jubilerski
zakład jubilerski

Fafreto – ręcznie tworzona biżuteria ze złota

Fafreto to sklep jubilerski online, w którym znajdziesz różnego rodzaju biżuterię damską i męską. Wszystkie wyroby ze złota powstające w pracowni są unikatowe i w całości ręcznie tworzone, z sercem i pasją. Złota biżuteria od Fafreto powstaje z najwyższej jakości kruszcu, 14 karatowego złota próby 585. Dzięki temu kupujący zyskują gwarancję, że zamówiona przez nich złota bransoletka, kolczyki czy różaniec będą trwałe i będą wyróżniać się nieskazitelnym wyglądem pomimo upływu lat.

W mojej codziennej pracy najważniejsza jest satysfakcja oraz zadowolenie klientów, dlatego każda biżuteria ze złota powstaje z ogromną precyzją, jest zróżnicowana i ponadczasowa. Zależy mi na tym, by wpisywała się zarówno w aktualne, jak i przyszłe trendy i cieszyła się zainteresowaniem coraz większego grona odbiorców.

UCZUCIA

Złota biżuteria – jakie uczucia wywołuje

Życie każdego z nas przepełnione jest milionem uczuć. Bezpośredni wpływ na nie ma m. in. złota biżuteria, która często nabiera sentymentalnego znaczenia

  • radość kobiety, która otrzymuje od swojego ukochanego pierścionek zaręczynowy
  • radość mężczyzny, który zakłada obrączkę na palec swojej wybrance
  • radość matki, która obdarowuje swoje dziecko pięknym prezentem 

Tę właśnie radość tworzę każdego dnia w swojej pracowni złotej biżuterii, poprzez kreowanie niezwykłych prezentów, otulonych ciepłymi uczuciami. To dla mnie coś niesamowitego i chcę, by było tym samym dla moich Klientek i Klientów.

Sklep jubilerski Fafreto –  od czego się zaczęło?

Już wiele lat temu, podczas nauki na studiach, poznałem bardzo interesującą osobę, która roznieciła moją pasję do rzemiosła, jakie obecnie wykonuję. Pokazała, że to nie tylko praca fizyczna, ale tak naprawdę niesamowita przygoda i radość, jaką daję innym tworząc wyroby ze złota. Każda biżuteria Fafreto, jest namiastką emocji i uczuć ludzi, którzy do mnie przychodzą, a ja wkładam całe serce w tą pracę, bo kocham to, co robię.

 

Sklep internetowy ze złotą biżuterią Fafreto – biżuteria damska i męska

 

W ofercie sklepu ze złotą biżuterią online Fafreto każdy znajdzie coś dla siebie. Asortyment Fafreto to wybór różnorodnej biżuterii damskiej, męskiej i dziecięcej. Bransoletki ze złota, zawieszki, złote pierścionki czy kolczyki z pewnością przypadną do gustu wielu kobietom. Panowie mogą wybrać dla siebie bransolety męskie czy spinki do mankietów. Minimalistyczne złote kolczyki będą idealną propozycją jako biżuteria dla dziecka, a złote dewocjonalia w postaci różańców na rękę lub różańców na szyję mają wielu zwolenników, nie tylko wśród osób głęboko wierzących. W sklepie jubilerskim online Fafreto znajdziesz takie wybór pięknych, klasycznych, jak również oryginalnych obrączek ślubnych.

Wszystkie wyroby ze złota cechuje niezwykła staranność wykonania. W każdy produkt wkładam maksimum energii i zaangażowania, być móc zaoferować klientom biżuterię, która spełnia najwyższe standardy.

 

Internetowy sklep ze złotą biżuterią Fafreto  – usługi

 

Fafreto to nie tylko sklep internetowy ze złotą biżuterią. Możesz skorzystać także z usługi wykonania graweru na biżuterii i usług serwisu i naprawy biżuterii

  • personalizowana biżuteria – złota biżuteria z grawerem. Jeśli chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent, możesz skorzystać z możliwości graweru na biżuterii. Krótka dedykacja, hasło, imię, inicjały czy data umieszczone na obrączce lub bransoletce sprawi, że dla obdarowywanej osoby taki podarunek nabierze bardziej sentymentalnego znaczenia
  • usługi jubilerskie – naprawa i serwis biżuterii to szereg usług mających na celu usunięcie ewentualnych usterek, wyczyszczenia i przywrócenia idealnego stanu i wyglądu Twoje złotej biżuterii. Poznaj szczegóły dotyczące usług jubilerskich i cennika za ich wykonanie.