Pierścionki z zawieszką – ręcznie tworzone złote pierścionki od Fafreto

Złote pierścionki to jeden z najbardziej ulubionych przez kobiety dodatków. Panie szukające niesztampowej i oryginalnej biżuterii znajdą w naszym sklepie online propozycje niezwykłych pierścionków z zawieszką. Są to pierścionki o prostej formie, a oryginalnego wyglądu nadaje im zwisająca zawieszka doczepiona do obrączki. 

Chociaż do tej pory zawieszki kojarzyły się głównie z noszeniem ich na łańcuszku na szyi, pierścionki z zawieszką idealnie wpisują się w aktualne trendy i kradną serca wielu kobiet. Nic dziwnego, są nietypowe i piękne zarazem. Zawieszki mogą mieć różne kształty. Do najbardziej popularnych należą znaki nieskończoności, piórka, serca czy kulki. Ten rodzaj damskiej biżuterii jest minimalistyczny i subtelny, a jednocześnie przyciąga wzrok i pomaga się wyróżnić.

Sprawdź ofertę złotych pierścionków z zawieszką dostępnych w sklepie internetowym Fafreto. Wszystkie pierścionki są wykonywane ręcznie z ogromną starannością i z wykorzystaniem najwyższej jakości kruszcu (14 karatowe złoto próby 585).

Zapraszamy do zakupów biżuterii online!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5