Obrączki złote – ręcznie tworzona biżuteria od Fafreto

Obrączki ślubne to symbol miłości i trwałości małżeństwa. Noszone przez partnerów, małżonków przypominają im o wzajemnych deklaracjach i zobowiązaniach. Obrączki ślubne mają służyć i być noszone przez długie lata, dlatego są wykonywane z najwyższej jakości kruszcu (14 karatowe złoto próby 585). Ten rodzaj ślubnej biżuterii dostępny jest w wielu różnych wzorach, obrączki mogą być z białego, żółtego lub trzykolorowego złota, a także posiadać dodatkowe zdobienia (obrączki z brylantem). W zależności od preferencji można wybrać tradycyjne obrączki złote lub obrączki o bardziej urozmaiconych, fantazyjnych kształtach. 

W sklepie jubilerskim online Fafreto znajdziesz wybór unikatowych, pięknych obrączek ślubnych. Wszystkie złote obrączki to ręcznie tworzona biżuteria, wykonywana z najwyższej jakości kruszcu, z ogromna starannością i dbałością o detale. Obrączki damskie i męskie dostępne są we wszystkich rozmiarach i pakowane w eleganckie pudełko jubilerskie. 

Zapraszamy do przeglądania oferty złotych obrączek ślubnych i składania zamówień w naszym internetowym sklepie z biżuterią!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7